Order Of Knight's That Say NI!

NI!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-01-02 11:49

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

02.01.2008 - Witajcie w Nowym Roku

Witajcie w nowym może lepszym roku

czas na małe podsumowanie..
rok 2007 przyniosl nam:
- sojusz Infernal na EPI dzięki czemu klan rozrósł się w małą potęgę, z którą swiat Citadel musiał się liczyć (nawet jeżeli nie zawsze wygrywaliśmy potrafiliśmy dokopać i to z nawiązką)
- wspaniałych graczy, których losy potoczyły się różnie (koniec gry/przerwa/zmiana klanu/zmiana serwera)
- I oficjalny zjazd klanowy w mieście Łodzi (trzeba to powtórzyć w większum składem ^^)
- ważne decyzje życiowe klanowiczów (nie będę sie rozdrabniał ale sporo się u pewnych osób wydarzyło ^^ życzymy wam szczęścia)
- decyzja o zmianie serwera z epi-games.com na la2creazy.com, gdzie większa część (żałuję że nie cały klan) przeniosła się i już zadomowiła (do szczęścia nam brak CH.. bo reszta sama przyjdzie ^^)
- no i wziołem się za forum/strone (jako że nie wiem kiedy wykupie swój serwer postanowiłem skorzystać z opcji portalu)

pozdrawiam

Medyk


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoms.pun.pl www.dzikigon.pun.pl www.reggaem2.pun.pl www.lowcy-gmp.pun.pl www.zionteam.pun.pl