Order Of Knight's That Say NI!

NI!


#1 2008-01-22 07:58

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

22.01.2008 - Wizytacja na lineage.ro aka DEX

W sobotę 19 stycznia 2008 postanowiłem sprawdzić serwer DEX, gdyż zaczeła mnie irytować sytuacja na crazy (serwer donatorów, brak wsparcia dla europejskiej części serwa oraz inne mniejsze bądź większe "rzeczy")
Dex kusił mnie od czasu upadku realmu paradise.. ale nie poszedłem tam, gdyż Sander namówl mnie na EPI. Czy mam żalować? Mowy NI ma, gdyż nie spotakalibyśmy się
Dex to serwer o ratach x4 (true x4 choć bez mnożnika ilości wyrzucanych przez moby materiałów) ze s stażem 3 letnim i sporą ilością graczy (średni ok 3k w porywach do 7k graczy na 1 serwie!!.. co też ma swoją wadę, o której napiszę później). Ma rozbudowaną struktrurę klanów (są 3 bardzo silne sojusze), rynek (sporo gratów B i A). Jako że isntnieje serwer 3 lata to ludzie mają wysokie poziomy na głownych klasach oraz subklasach, hero na monumentach nie ma wylistowanych, ale ktoś tam się wydzierał na hero voice (bug?).

No ale co mnie skusiło na Dex?
Przedewszystkim ogromny changelog tego co robili podczas długiej 3 miesięcznej bety wprowadzając (modując) prawie pełny interlude. Prawie.. no tak 95% działa zbliżenie do interlude (czytając forum czasem są problemy z cancel, czy z innym skilem, ale skład developerski stara się jak najszybciej naprawiać te błędy).
Serwer jest bez nagród za dotacje, i jest na maksa zbliżony do oficjalnego (żadnych ułatwień w stylu gm shopy, czy inne rzeczy). Pozatym zasiągnołem języka u Lempartusa (lidera klanu Outcasters -> ci co grali na eurce powinni pamiętac nie raz wykrwawialiśmy się razem z nimi przy oblężeniach gludio) i jest zadowolony z wyboru serwera (grają tam od upadku paradise a podczas 3 miesięcznej bety robili rekonesans po innych serwerach szukając nowego domu.. jednak coż grają na dex bo nieznalezli nic lepszego)

Razić może właśnie to, że to nie nowy serw, że karty rozdane.. no ale co z tego!! rynek jest więc nam łatniej będzie.
Działa interlude, więc początkujący mają ułatwiony start (min shadows weapons).
Ale póki co najbardziej razi... LAGI, SS LAGI, ITEM LAGI oraz dłuugie dołączanie do serwera, które nie raz potrafi doprowadzić do szewskiej pasji (problemy z rejestracją też się dokładają do tego). Problemy te wynikają z przeciążenia serwera bazy danych, które nie wytrzymuje obciążenia takiej ilości użytkowników. Coż twórcy serwa przeliczyli się i teraz chcą dokupić nowy serwer bazy danych, czyli przez jakiś czas potrwa to co mamy teraz a i nie ma gwarancji na ile się polepszy (to że będzie lepiej to fakt pytanie czy będzie jak ręką odjoł czy zaczną kalulowaćze 10k ludu online nie ma laga a 10001 osoba wejdzie na serwer i każdy bedzie miał lag).
Jedyne co powiem to fakt, iż admini MUSZĄ poprawić to z prostego powodu: chcą być bardzo dobrym serwerem i nie chcą tracić użytkowników, w końcu zarabiają na reklamach a im większy ruch generujemy na stronie tym więcej kasy mają

Tak więc kończąc tę informację pomimo problemów (poważnych) z lagami itemów zapraszam na ten serwer.

Medyk


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.reserve.pun.pl www.animesession.pun.pl www.jinchuurikiteam.pun.pl www.biologiaur.pun.pl www.nerwica.pun.pl