Order Of Knight's That Say NI!

NI!


#1 2008-10-24 10:50

wasyl

NI!

Zarejestrowany: 2007-08-22

Zagadka

Co to jest? Widać to gołym okiem, nic nie waży a jak jest w beczce beczka mniej waży.

Offline

 

#2 2008-10-24 18:39

lukfie

NI!

1738454
Zarejestrowany: 2006-11-16

Re: Zagadka

proznia


Jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okna wstawić...........
Pozdrawiam lukfie.....................Hierophant z przypadku ;>
http://img442.imageshack.us/img442/5461/userbar459621bu8tu6.gif
Ex członek NI&RONIN :)

Offline

 

#3 2008-10-25 23:37

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: Zagadka

Czesc lukfie co u Ciebie, na dexie Ciebie ani erdollza nie widze. Gracie na innym servie?
Z wiesci odnosnie DEX: klan DT sie rozpadl, polowa poszla na nowy serv roxy, a polowa ktora zostala (w tym ja) poszlismy do outcasters

Ostatnio edytowany przez keres (2008-10-25 23:38)

Offline

 

#4 2008-10-26 09:19

wasyl

NI!

Zarejestrowany: 2007-08-22

Re: Zagadka

Ban dla kolesia wyżej^^. Keres sobie znalazłeś temat:D

Offline

 

#5 2008-10-26 12:27

George

NI!

Skąd: Katowice/Mikołów
Zarejestrowany: 2007-05-03
Nick: George, xxGeorgexx BleedDagger

Re: Zagadka

Pustka ?!

Offline

 

#6 2008-10-26 17:23

wasyl

NI!

Zarejestrowany: 2007-08-22

Re: Zagadka

Nie^^

Offline

 

#7 2008-10-26 17:52

lukfie

NI!

1738454
Zarejestrowany: 2006-11-16

Re: Zagadka

yo sheidi Z erdollem gramy na roxy nick Saggi jakby co pozdrawiam:)  Wasyl podaj odpowiedz:)


Jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okna wstawić...........
Pozdrawiam lukfie.....................Hierophant z przypadku ;>
http://img442.imageshack.us/img442/5461/userbar459621bu8tu6.gif
Ex członek NI&RONIN :)

Offline

 

#8 2008-10-26 21:17

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: Zagadka

lukfie napisał:

yo sheidi Z erdollem gramy na roxy nick Saggi jakby co pozdrawiam:)  Wasyl podaj odpowiedz:)

W jakim klanie tam jestescie, nie gadaj ze Arane Riders razem z Lautim

Offline

 

#9 2008-10-27 06:17

mitclan

NI!

7633330
Call me!
Skąd: Jedlnia Letnisko
Zarejestrowany: 2007-06-11
Nick: Auret, Muniek, Mrrrr
Klasa: PW 6x, TH 5x, PP 5x

Re: Zagadka

ja tez gram na roxy ! xP Nick smierdziuszek. Gram z DT, czyli WhoCares : ) (sam wymyslilem nazwe dla tych nabów)

ale sie offtop zrobil ;d


Powinno byc MicTlaN porabalo mi sie:PP

Moj pierwszy film: http://youtube.com/watch?v=AkuyFxkmENk

Offline

 

#10 2008-10-27 06:35

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

Re: Zagadka

dzisas
jesli bym pomyslal ze mam wrocic do l2 to hcyba bym na odwyk poszedl.. po zasmakowaniu mlotka nie mam zamiaru wracac do koreanskich systemow mmo

a co do pytania

BECZKA


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

#11 2008-10-27 09:08

Eolen

NI!

1283104
Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2007-03-13
Nick: Eolen
Klasa: Warlord

Re: Zagadka

Dziura


Stary, ale wariat :P Żyje się tylko raz ;)

Offline

 

#12 2008-10-27 10:01

wasyl

NI!

Zarejestrowany: 2007-08-22

Re: Zagadka

bingo.
A oto kolejna zagadka ^^


Pewnemu bogaczowi zmarła żona, i bogacz ten postanowił na krzyżu co się znajdował na grobie dać diamenty. I jak pomyślał tak zrobił. Ale że się bał złodziei to szedł codziennie do tego grobu i liczył diamenty na krzyżu. A zawsze liczył tak że od dołu go lewego boku krzyża miał 8 diamentów. Od dołu do prawego boku krzyża miał 8 diamentów, a od dołu do góry miał 6 diamentów. Ale po pewnym czasie pewien sprytny złodziejaszek postanowił ukraść parę diamentów z krzyża ale w taki sposób żeby ten bogacz się nie zorientował i jak postanowił tak uczynił. Nazajutrz po kradzieży bogacz przyszedł znowu liczyć diamenty. Liczy i wychodzi mu że od dołu do lewego boku jest 8 diamentów, od dołu do prawego boku też jest 8 diamentów, od dołu do góry jest 6 diamentów. Jak złodziejaszek wykradł parę diamentów że bogaczowi wciąż wychodziła ta sama liczba diamentów?
A złodziejaszek nie dawał żadnych podrobionych kamieni do krzyża

Offline

 

#13 2008-10-27 18:55

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: Zagadka

hmm, jak wykradl ta pare diamentow, pewno dlutem, dobrze Wasyl, ze nie pytasz o ktore diamenty chodzi, bo wtedy zagadka byla by trudniejsza

a co do oftopa, to:
yo Luk, dajcie gdzies linka do roxa, idzie zima, to moze troche do l2 wroce, byleby jakos dalo rade questy na profke ominac, bo na dexie jak o nich pomyslalem, to mi sie odechciewalo grac


Ready for the Storm

Offline

 

#14 2008-10-28 11:58

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: Zagadka

keres napisał:

lukfie napisał:

yo sheidi Z erdollem gramy na roxy nick Saggi jakby co pozdrawiam:)  Wasyl podaj odpowiedz:)

W jakim klanie tam jestescie, nie gadaj ze Arane Riders razem z Lautim

Napiszcie tez jakimi profami gracie. Lukfie znow prophetem? I Erdollz czym gra, tez mnie ciekawi.  Ja na sube bisha mam juz 71 lvl

raua napisał:

a co do oftopa, to:
yo Luk, dajcie gdzies linka do roxa, idzie zima, to moze troche do l2 wroce, byleby jakos dalo rade questy na profke ominac, bo na dexie jak o nich pomyslalem, to mi sie odechciewalo grac

Dex i roxy to jedna rodzina, ten sam patch tylko ze po zalogowaniu masz do wyboru x4 DEX albo x5 ROXY. Jest jeszcze x9 Wrath i x5000 Fury. Na roxy tez trzeba robic questy na profe, to jest normalny serv jak dex tylko ze troche wiekszy rate. Chodz na dex raua tu ja gram. Na roxy nie szedlem bo nie chce po raz n-ty zaczynac gre w L2. Wszyscy gramy juz dlugo w ta gre a noblesse dorobil sie z naszej paczki jak narazie tylko apo. Najwyzsza pora samemu stac sie noblessem

Offline

 

#15 2008-10-28 19:54

lukfie

NI!

1738454
Zarejestrowany: 2006-11-16

Re: Zagadka

Keres  obydwaj gramy jako HE dual zakazany wiec pp nie robie narazie :> ja jestem bez klanu erdoll gra w LexThalionis moj lvl 52 jego ok 62


Yo Raua

Wbijasz na dexa i wybierasz Roxy x5   niestety questy trzeba zrobic Jak masz chec i troche czasu to ofc zapraszam moj nick Saggi Er gra jako Erdoll

Pozdrawiam


Jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okna wstawić...........
Pozdrawiam lukfie.....................Hierophant z przypadku ;>
http://img442.imageshack.us/img442/5461/userbar459621bu8tu6.gif
Ex członek NI&RONIN :)

Offline

 

#16 2008-10-29 06:39

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

Re: Zagadka

olejcie l2 i chodzcie do mlotka


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

#17 2008-10-29 07:23

Apocalypse

Mod

3135670
Zarejestrowany: 2007-03-12
Nick: Teishe
Klasa: Wizard

Re: Zagadka

Gadaj zdrów .

Offline

 

#18 2008-10-29 08:55

 Siostra

NI!

status 5538844
927854
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-12-27
Nick: Yumiko

Re: Zagadka

Rylek napisał:

olejcie l2 i chodzcie do mlotka

Dobrze prawi polać mu !!!

Napisane przez Crawler jak zwykle z kąta Siostry

Ostatnio edytowany przez Siostra (2008-10-29 08:57)


http://img535.imageshack.us/img535/1695/sygsh.jpg
http://winterstorm.pl/img/con2012.gif
         I love Tarja and her angelic voice ♥
2.10.2010 Kraków - Tarja !!  ♥
16.01.2012 Warszawa - Tarja !! ♥
1-3.06.2012 - Warszawa - Nightwish !!

Offline

 

#19 2008-10-29 11:19

wasyl

NI!

Zarejestrowany: 2007-08-22

Re: Zagadka

Luk mam sprawę do ciebie napisz do mnie na gg. Mój numer to 8972953

Offline

 

#20 2008-10-29 17:19

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: Zagadka

wasyl z wojska piszesz na forum czy jak w grze Cie nie widze a na forum tak

Offline

 

#21 2008-10-29 19:01

wasyl

NI!

Zarejestrowany: 2007-08-22

Re: Zagadka

I widzisz jak ty czytasz moje pm w grze^^. Pisałem ci że nie będę grał, a wrócę dopiero jak będę nadterminowym. Tak to mam do luka sprawę w związku z wojskiem

Offline

 

#22 2008-10-29 20:13

lukfie

NI!

1738454
Zarejestrowany: 2006-11-16

Re: Zagadka

Rylek napisał:

olejcie l2 i chodzcie do mlotka

Medyk nigdy nie placilem i nie bede placil za pierdolonego pozeracza czasu


Wasyl sorka ale ja tylko w godzinach wieczornych jestem na kompie wiec albo pm na forum albo zostaw  info na gygy

Ostatnio edytowany przez lukfie (2008-10-29 20:14)


Jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okna wstawić...........
Pozdrawiam lukfie.....................Hierophant z przypadku ;>
http://img442.imageshack.us/img442/5461/userbar459621bu8tu6.gif
Ex członek NI&RONIN :)

Offline

 

#23 2008-10-29 23:59

eRdollz

NI!

1741401
Zarejestrowany: 2006-11-17

Re: Zagadka

Hi wszystkim!


keres napisał:

Chodz na dex raua tu ja gram.

Ja bym dex x4 nie polecal na teraz, chyba ze lubisz latarki i kazdego w A gratach conajmniej (A grade tanie jak barszcz). Ten serw troche za dlugo juz stoi, dla fun'u pograc mozna Roxy pod tym wzgledem lepszy bo nowy ludzie sie jeszcze dorabiaja i pt w kazdym lvlu znajdziesz bez problemu ;] Ale sa gusta i gusciki... To tak apropo jesli juz gdzies zaczynac, takie moje zdanie.

keres napisał:

Na roxy nie szedlem bo nie chce po raz n-ty zaczynac gre w L2. Wszyscy gramy juz dlugo w ta gre a noblesse dorobil sie z naszej paczki jak narazie tylko apo. Najwyzsza pora samemu stac sie noblessem

Noblessa mialo wiecej osob tak btw, moze nie na dexie ale ogolnie na all serwach. Ja tam nie zaluje swojego GH i przejscia na Roxy z klanem. Poczatki sa trudne wiadomo, ale juz powoli sie klaruje Jak narazie ciekawa polityka na serwie, mega duzo wojen, pierwsze siege. Czego chciec wiecej ;] Szkoda tylko, ze od przyjscia na dexa nie ma czasu/czasem checi grac tyle co kiedys :>

pozdro

Offline

 

#24 2008-10-30 06:33

Apocalypse

Mod

3135670
Zarejestrowany: 2007-03-12
Nick: Teishe
Klasa: Wizard

Re: Zagadka

Medyk nigdy nie placilem i nie bede placil za pierdolonego pozeracza czasu

Jemu też polać!

Offline

 

#25 2008-10-30 11:15

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: Zagadka

eRdollz napisał:

Hi wszystkim!


keres napisał:

Chodz na dex raua tu ja gram.

Ja bym dex x4 nie polecal na teraz, chyba ze lubisz latarki i kazdego w A gratach conajmniej (A grade tanie jak barszcz). Ten serw troche za dlugo juz stoi, dla fun'u pograc mozna Roxy pod tym wzgledem lepszy bo nowy ludzie sie jeszcze dorabiaja i pt w kazdym lvlu znajdziesz bez problemu ;] Ale sa gusta i gusciki... To tak apropo jesli juz gdzies zaczynac, takie moje zdanie.

A co to za roznica. Wielu mysli ze jak pojdzie na nowy serv to tam nie bedzie latarek i S grade, bedzie mozna samemu ownowac ale prawda jest taka ze i tak niedlugo pokona cie jakis nolife ktory juz ma nobla i 78 lvl... na dexie starzy gracze przestaja grac, nowi przychodzi i uwierz mi ze mimo to ze serv dawno nie mial vipe to w S grade nie biegaja wszyscy. Niedlugo roxy sie zestarzeje, przybedzie S grade i co? znow serv zmienisz? Zly tok myslenia ale kazdy robi co chce.
Co do szukania party to ciagle na czacie sa ogloszenia ze party szuka archera/dd/healera/sws/bd/wk/wc i czego tam jeszcze chcesz. To nie epi ze expilo sie tylko z klanem/ally.

Ostatnio edytowany przez keres (2008-10-30 11:18)

Offline

 

#26 2008-11-06 03:12

eRdollz

NI!

1741401
Zarejestrowany: 2006-11-17

Re: Zagadka

keres napisał:

A co to za roznica. Wielu mysli ze jak pojdzie na nowy serv to tam nie bedzie latarek i S grade, bedzie mozna samemu ownowac ale prawda jest taka ze i tak niedlugo pokona cie jakis nolife ktory juz ma nobla i 78 lvl... na dexie starzy gracze przestaja grac, nowi przychodzi i uwierz mi ze mimo to ze serv dawno nie mial vipe to w S grade nie biegaja wszyscy. Niedlugo roxy sie zestarzeje, przybedzie S grade i co? znow serv zmienisz? Zly tok myslenia ale kazdy robi co chce.

Widze zle mnie troszke zrozumiales, w skrocie chodzilo mi o to ze lepiej sie rozwijac (chociaz w czesci) wraz z serwerem niz byc odrazu 2 lata+ do tylu. S grade'y niech sobie sa, taka kolej rzeczy i jakos nigdy z tego powodu nie opuszczalem serwera, wiadomo jedni maja szybciej, drudzy pozniej, inni w ogole, takie jest L2

keres napisał:

Co do szukania party to ciagle na czacie sa ogloszenia ze party szuka archera/dd/healera/sws/bd/wk/wc i czego tam jeszcze chcesz. To nie epi ze expilo sie tylko z klanem/ally.

Jasne, masz racje ogloszenia sa non stop. Tylko jak dobijasz 70+ to robi sie ciezko z pt jesli nie masz A grade conajmniej. Jesli jestes archerem to masz jeszcze gorzej bo do np. IT ogloszenia na shoucie brzmia: "plf db archer for IT" i takich z SB juz niechca... Daggerem z krisem na dexie mialem spory problem z pt do np Mos. Nie mowie ze to norma ale b. czesto ma miejsce taka opcja i to nie cieszy napewno.


Podsumowujac to kazdy serwer jest dobry jesli czerpiesz z niego fun kiedy grasz, niewazne jaki jest
tyle odemnie, pozdro

Offline

 

#27 2008-11-06 12:52

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

Re: Zagadka

z zagadki zrobil sie oficjany topic karczmy
dobra jak tak to po calosci.. nie zdalem teori na prawko (wstyd co prawda ale coz zycie toczy sie dalej a za miech kolejne podejscie)

a waracjac do serwow
dlatego nie podobaja mi sie juz koreanskie systemu mmo - swiezy serw kazde rowne szanse.. do czasu farm farm exp exp jesli chcesz byc w czolowce
ok. gram dla przyjemnosci czyli loguje sie kiedy chce.
wbijac lev do 50 mozna spokojnie moze jakis full drop sie zdarzy zarobie na manorze (jak sie uda) 60 glownie zbroja bo wezme shadow i bede koxal ale ciezko i coraz ciezej bedzie.. ale ile dni mam siedziec w gc czy gdzies tam?

gdybysmy mieli po 8h na gre na prace tyle ile obecnie gramy (czyli wiecozrami po 3h jak sie uda) i sen 8h moge tak grac
ale kiedy wolny czas rozkladam na to aby obejrzec film, spotkac sie z dziewczyna i od biedy rozerwac sie przy kompie... nawet grajac dla zabawy zaczyna sie nudzic (przynajmniej ja tak mam)

tak tak i teraz bedzie tekst czemu mlotek
ot moze dlatego iz nie ma crafitngu uzbrojenia - chce ide popatrzec na aukcji czy ktos nie zdobyl z potwroka, albo rozjerze sie za jakims questem ktory mi cos da, albo pojde na publiczny quest (dzis robione sa rejzy po t3 z pq w gildi) mzoe ubogo ale przynajmniej nie musze siedziec xx dni aby zdobyc cos co i tak bede zmienial bo nie daje rady.
akcja - l2 mialo akcje jak byly wojny - ach ten dreszczyk emocji i oczy z tylu glowy. czasem zdarzyl sie jakis PK i polowanie. ale zwykle pk to full a albo full b na terenach 20+. sige co 2 tyg super no dobra co tydz kazdy inny zamek moge isc poprzeszkadzac badz pomoc raz na tydz! ok ok to bylo w il ale w gracia sa fortece. sige 24/7 super:) tylko czy my to jest na l2p? (pytam sie b powaznie bo wypaldem z obiegu)
co ma mlotek? sige o twierdze non stop. (i mial to w becie nim ukazal sie IL) tak wiec chce akcji prosze bardzo mam lev 22 moge latac po terenach t3 zakres lev 22-31 i mam pewnosc ze nikt z 32 mi nie wejdzie i mnei nei zabije (kurczak mode jak zarypalem kolesia z 33 lev w t2 to dostal 9k obrazen z najsaszego mego czaru dystansowego - zwykle zadaje on 24 dmg)

i tutaj pada 1 magiczne stwerdzenie..
nie bede placic za cos co zre czas.

zgadza sie za l2 nigdy bym nie placil (pomijam boty itp)
gry takie jak mlotek (i niestety wow ) reguluja tak czas gry ze b oplaca sie na 2 h dziennie wejsc niz siedziec non stop (wow b farmerski jest)

ale wracajac jeszcze do stwierdzenia "nie bede placic za cos co zre czas."
pokaz mi gre ktora kupisz i bedziesz miec pelno akcji i satysfakcje po 2-3 miesiacach grania (ja moge wskazac np cyilizacje, i open transport tycoon - ale on darmowy )


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nonsensecrew.pun.pl www.usa.pun.pl www.asg-lubliniec.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.dws.pun.pl