Order Of Knight's That Say NI!

NI!


#1 2012-03-26 00:10

 Nikt

NI!

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-01-07

L2 official server shilen

Witam nie mam praw bo mi ich jeszcze nie nadano a nie wiem kto sie tym zajmuje, wiec pisze tu.
Jeśli ktos jeszcze tu wchodzi to mowie ze L2 official jest za free gram na serverz shilen.
Zapraszam do gry wszystkich. Mój nick to Nikt. Czekam na PM w grze.
Mozecie mnie znac pod nickiem Kill, Ixa(sws na epi) no i byl jeszcze CL krasi na epi ale nie pamietam nicku.
Przy okazji pzdr dla Twombley(nie poznalem nigdy jego glosu a na ts siedzial), Kowaljl, RE, BIG, Apocalypse, Prophet(lukfie o ile pamietam), Cleaver, SexyDorii, eRdillz, Raura, Rylek i innych ktorych nie pamietam.

Offline

 

#2 2012-03-27 16:40

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: L2 official server shilen

Witaj
Nie wiem czy ktoś Ci odpisze bo to forum umarło niestety razem ze śmiercią klanu, chociaż czasem ktoś tu zagląda np. ja na EPI grałem sps o nicku Sheidi
Obecnie nie gram w L2. Nie wiem jak reszta.
Pozdro

Offline

 

#3 2012-04-01 21:39

 Nikt

NI!

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-01-07

Re: L2 official server shilen

A mi wlaśnie chodzi o takich ludzi jak ty. Moze szlo by jakos odbudowac stare dobre NI!

Offline

 

#4 2012-04-12 19:07

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: L2 official server shilen

Cześć Kill.
Za forum odpowiada niby medyk, ale zagląda, jak mu ktoś na tlenie napisze . Przy okazji, poprzedni post na tym forum napisałem 6 marca 2009, ale przez 3 lata temat miał 470 odsłon przy trzech odpowiedziach, więc czasem tu ludzie z sentymentu zaglądają .
NI się raczej już nie da odbudować, do tego potrzebny by był Kowal, a podobno się ożenił i kupił PS3 i na PC już nie gra, że o reszcie ludzi, o których napisałeś wyżej, nie wspomnę. Jeśli o mnie chodzi, to czekam na Diablo 3, potem wsiąknę gdzieś na mniej więcej 2 lata (tak było z Diablo 2). Crawler i jego siostra grają (a przynajmniej grali) na offie, ale jaki serwer nie mam pojęcia, nicki chyba gdzieś na shoutboxie jeszcze są.


Ready for the Storm

Offline

 

#5 2012-04-14 20:39

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

Re: L2 official server shilen

Stad zaczne
- hej Kill milo ze o nas pamietasz coz czas dla nas okazal sie niezbyt laskawy. krotko mowiac cos sie zje$%^&*. a dokladniej mowiac zyjemy az w nazbyt ciekawych czasach i jesli mamy czas na cos to gry sa na hohoho dalekim miejscu.
od czasu zakonczenia mej przygody z l2 bylem na roznych grach i rzeklem sobie ze do l2 nigdy przenigdy nie wroce. wyszlo l2 free europe zalogowalem sie pogralem i bylem pod wrazaniem zmian (dla casuali) ale co z tego jak w ciagu 5h jak nie krocej mozna miec 40 lev ze sprzetem c grade skoro mi to zajelo 5 dni (zona, dziecko, dom, praca - w moim zyciu akurat b duzo sie zmienilo w ciagu ostatniego roku mniej wiecej w takiej kolejnosci ;P)

chailebym aby NI wrocilo. niestety nie jest to mozliwe nie w tej chwili*. moze jak bedzimy miec po 40 lat... krotko mowiac osoby ze starego stalego sklau albo maja inne gry, albo nie maja na nie czasu z roznych powodow. Ja nie podejme sie rekatywacji a zwlaszcza proszenia (tak Keres do ciebie pije ) czy ktos bedzie zainteresowany. moja osoba dawno stracila autorytet/nigdy go nie miala.

- keres na forum martwym sie odezwiesz a do ludzi to juz nie ciagnie... wstyd (przypomne ze ja sie odzywalem )

forum coz.. zapomanlem o nim ale moze sie znim zajme.. zobacyzmy. a teraz
pozdrawiam i spadam czas kapieli syna nadszedl

----
* - NI powstalo dla gry diablo 2 na dot.realm.pl. jedyna szansa rekatywacji z moja osoba jest diablo III na ktore nie mam ani czasu ani $$$


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

#6 2012-04-17 19:30

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: L2 official server shilen

Dużo się u mnie zmieniło przez ostatnie dwa lata, nawróciłem się po pięciu latach bycia ateistą, przestałem grać w gry komputerowe, poznałem dziewczynę, później kolejną ( i z tą właśnie obecnie jestem), wyprowadziłem się do własnego mieszkania, zaangażowałem się w życie wspólnoty religijnej i tak mija mi obecnie czas chciałem was przestrzec przed grą w diablo, nie wiem czy słyszeliście o czymś takim że logując się do tej gry podpisujecie cyrograf. Kiedyś się z tego śmiałem tak jak wy teraz będziecie się śmiali czytając ten tekst ale wszystko się zmieniło gdy na własne oczy widziałem egzorcyzm. Duchy istnieją a największym kłamstwem szatana jest to żeby ludzie myśleli że go nie ma. Ale świat pełen jest satanistów i to na wysokich stanowiskach, myślicie że dlaczego pełno w grach jest satanistycznych symboli i nazw demonów? Tylko dlatego żeby zrobić klimat? To samo L2, pełno symboliki zaczynając od znaku pod nogami gdy spalimy soe po różne czary, buffy, nieprzypadkowe nazwy raid bossów (tak tak, sprawdziłem i kilka nazw się pokrywało).
Tu macie ciekawą stronę http://egzorcyzmy.katolik.pl/zagrozenia/www-zagrozenia można się dowiedzieć co nieco
"Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" Jana 8,32
Pozdrawiam

Offline

 

#7 2012-04-24 21:50

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

Re: L2 official server shilen

Fanatyzm jest przekleństwem człowieka

oby to motto towarzyszlo ci na lepszej drodze zycia
bo jak zmienisz sie w fanatyk to ci ogniem i mieczem wybiejmy to z glowy...

czytajac twoje przemyslenia mam ubaw po pachy..
bez zla nie bylo by dobra.. spor filozoficzny o ktorym lepsi od nas wylali potok slow
szatan nie chce bysmy uwierzyli w jego istnienie? filozoficznie podjedzmy do tematu. jezeli nie ma wiernych to co sie dzieje z bytem bez wiernych?

bardzo trafnie do tematu podszedl terry prachet w pomniejszych bostwach. proponuje ci ja przeczytac o ile jeszcze wogole mozesz patrzec na ksiazki inne niz biblia i teksty religijne

swoja droga diablo daje bardzo rade. zamoiwlem juz musze pogadac z kowalem w celu rekatywowania NI. Ciebie keres przyjmiemy z otwartymi ramionami abys mogl palic mordowac pladrowac scierwa piekielne by tamten wirtualnyswiat byl lepszy


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

#8 2012-04-26 20:49

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: L2 official server shilen

Rylek napisał:

Fanatyzm jest przekleństwem człowieka

oby to motto towarzyszlo ci na lepszej drodze zycia
bo jak zmienisz sie w fanatyk to ci ogniem i mieczem wybiejmy to z glowy...

Jeśli alkoholik jest na odwyku, nie toleruje w swoim otoczeniu żadnego alkoholu bo wie że może ulec i znów wpaść w nałóg. I nikt go fanatykiem nie nazywa. To samo z wiarą, jeśli wiem że coś jest zagrożeniem duchowym to dlaczego mówiąc o tym i unikając tego zagrożenia Ty wyskakujesz z hasłem o fanatyzmie? 

czytajac twoje przemyslenia mam ubaw po pachy..

To najczęstsza reakcja ludzi niewierzących więc nie jestem zaskoczony

szatan nie chce bysmy uwierzyli w jego istnienie?

Zadam Ci pytanie - co musiałoby się stać żebyś uwierzył w jego istnienie? musiałby Cię postraszyć w nocy? Kościół od dawna naucza że anioły i demony są inteligentniejsze niż ludzie, my nie dorastamy im do pięt, tak więc jaki interes miałby w tym szatan żeby się ludziom pokazywać? Przecież jemu o to chodzi żeby ludzie odchodzili z kościoła i śmiali się z wiary i ludzi wierzących. Jemu chodzi o to żeby jak najwięcej ludzi się potępiło żyjąc bez przykazań Bożych.

bardzo trafnie do tematu podszedl terry prachet w pomniejszych bostwach. proponuje ci ja przeczytac o ile jeszcze wogole mozesz patrzec na ksiazki inne niz biblia i teksty religijne

Gdy byłem niewierzący to myślałem że katolicy to ciemnota, nic nie wiedzą tylko chodzą do kościoła i klepią paciorki. Teraz patrząc z drugiej strony barykady wiem że prawda jest inna, ludzie wierzący często wiedzą więcej niż niewierzący. Zdziwiłbyś się ile książek przeczytałem na różne tematy, zarówno o okultyźmie, kontaktach ludzi z duchami, egzorcyzmach, o historii kościoła. Szukałem informacji żeby odpowiedzieć sobie na pytania które każdego człowieka nurtują czy aby na pewno wiara nie jest jakąś ściemą, wymysłem księdza itp. Przez parę lat byłem ogromnym sceptykiem, odwiodłem nawet moje dwie siostry od wiary krytykując kościół. Musiało się coś stać skoro się nawróciłem i wszystkie moje argumenty okazały się bezpodstawne. Jeszcze półtora roku temu byłem taki jak Ty, myślałem że już wszystko wiem ale każdy ma swój czas, trzeba też trafić na odpowiednich ludzi którzy potrafią rzeczowo porozmawiać. Ja na takich trafiłem

swoja droga diablo daje bardzo rade. zamoiwlem juz musze pogadac z kowalem w celu rekatywowania NI. Ciebie keres przyjmiemy z otwartymi ramionami abys mogl palic mordowac pladrowac scierwa piekielne by tamten wirtualnyswiat byl lepszy

Każdy człowiek ma wolną wolę i nikt na siłę nie może nikogo nawracać życzę Ci odkrycia prawdy.

Offline

 

#9 2012-04-26 23:48

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: L2 official server shilen

http://www.sekretyameryki.com/index.php/swiadomosc-to-nie-mozg/
ciekawy artykuł, chociaż sporo w nim fizyki, no i mniej więcej pokrywa się z moją wiarą/światopoglądem (trzeba przeczytać cały ).
imo wierzy się albo w Boga, albo w "mamone" (pieniądze/szaatna, nazywaj jak chcesz), ale nie zawsze wychodzi, wiadomo bez pieniędzy...

co do gier/filmów/książek, ludzie je piszą/kręcą żeby na tym zarobić, wykorzystują pentagram, bo to "najpopularniejszy symbol magiczny" (znalazłem to gdzieś tam w linku Keresa, trochę poczytałem i z większością się zgadzam, ale niektóre rzeczy podchodzą mi pod paranoje albo coś w rodzaju dmuchania na zimne, czy "nie biegaj bo możesz się przewrócić")
a nie dlatego, że muszą od razu być szatanistami, chociaż jak dla pieniędzy... no i tu właściwie mam rebus, nikt nie jest nieomylny.

jako hobby wybrałem gry komputerowe, bo lubię i jest to dużo tańsze od innego rodzaju rozrywek i jak każde inne zresztą, pomaga zapomnieć chociaż na chwilę o problemach z RL, zwłaszcza w klimatach fantasy/S-F,niż te bardziej REAListyczne. bez tego już by mnie pewnie trzeba było gdzieś zamknać bo byłbym niebezpieczny dla otoczenia.

Ostatnio edytowany przez raua (2012-04-26 23:56)


Ready for the Storm

Offline

 

#10 2012-04-27 16:42

keres

NI!

Skąd: z chomikowa :P
Zarejestrowany: 2006-11-08

Re: L2 official server shilen

raua napisał:

http://www.sekretyameryki.com/index.php/swiadomosc-to-nie-mozg/
ciekawy artykuł, chociaż sporo w nim fizyki, no i mniej więcej pokrywa się z moją wiarą/światopoglądem (trzeba przeczytać cały ).

Przeczytałem cały artykuł i muszę powiedzieć że jest napisany w duchu New Age niestety. Zastosowane są standardowe chwyty tej filozofii. Nie pierwszy raz spotykam się z tym. Jest napisane że dusza istnieje ale wymieszane jest to z wiedzą ezoteryczną o bytach astralnych, sporo teorii z dziedziny fizyki którymi autor na siłę próbuje tłumaczyć różne zjawiska. Tu macie objaśnione co nieco o new age http://zagrozeniaduchowe.pl/?p=567
Za ideologią new age kryje się masoneria, tu troszkę o niej pisze: http://www.okiem.pl/ojczyzna/masoneria.htm
Pozdrawiam

Offline

 

#11 2012-05-01 12:23

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

Re: L2 official server shilen

Keres napisał:

co musiałoby się stać żebyś uwierzył w jego istnienie?

Czy ja kiedykolwiek wspomnailem ze nie wierze w istenie zlego? wierze ze jest obecny w naszym zyciu.

25.03 ochrzcislismy naszego synka. tak bylem u spowiedzi i wiesz co, nie mialem sie z czego spowiadac. opowiedzialem za to ksiedzu o tym co sie dzialo pomiedzy ostatnia spowiedzia (10.06.11) i przez ten czas niczego nie zalowalem. a jak wiesz przez caly 2011 rok sie u mnie dzialo. bylem szczesliwy i zly, zadowolonu i wk1@#$%ny, zyczylem ludziom i dobrze i ich przeklinalem i niczego ale to niczego nie zalowalem. ksiadz wysluchal mnie porozmawialismy o zyciu po czym spowiedz sie zakonczyla. nie poczulem ulgi, zdowolenia czy nawet spelnionego obowiazku chc rozmowa byla jak zawsze szczera. do czego zmierzam.

zyc tak aby nie trzeba bylo zalowac - ja tak zyje i poki co dla mnie i dla moich bliskich sie to sprawdza.

Fanatyzm

mamy chyba inne definicje fanatyzmu. moze
opisze co ja rozumiem przez fanatyzm. najkrocej bedzie to slepa wiara narzucana kazdemu kto stoi po przeciwnej stronie.
skoro mamy definicje to jak sie ona ma do alkoholika? czy kazdy alkoholik walczacy z nalogiem bedzie kazdemu narzucal niepicie %? hm?

ksiazki

wkradl mi sie enter pomiedzy akapity. winno byc:

szatan nie chce bysmy uwierzyli w jego istnienie? filozoficznie podjedzmy do tematu. jezeli nie ma wiernych to co sie dzieje z bytem bez wiernych? (bardzo trafnie do tematu podszedl terry prachet w pomniejszych bostwach). proponuje ci ja przeczytac o ile jeszcze wogole mozesz patrzec na ksiazki inne niz biblia i teksty religijne

pare znakow i zmienia sie sens wypowiedzi za co przepraszam.. pewnie nie przeczytasz wiec napisze w skrocie. autor podejmuje temat religii a dokladnie czym jest wiara w boga (wymyslonego wiec z malej) a wiara w jego kosciol. co sie dzieje z bogiem, co sie dzieje z otoczeniem kosciola. wszytsko to w wymyslonej krainie z tona humoru.
zaden filozoficzny tekst ktory bedzie przedmiotem dyskusji w naszym kosciele. badz pozycja na ktora powola sie jakis biskup itp.. zwykla, aczkolwiek pozadna literatura bedaca przemyslniem autora.
i teraz dochodzimy do sedna.. ksiazki.. przecztales duzo ksiazek ktore otworzyly ci oczy badz poszerzyly twoja wiare.. ksiazke moze kazdy napisac i rozny moze przyswiecac mu cel, od prawdy po klamstwo.. tak wiec mozliwe jest ze to co przeczytales to stek bzdur (nie tweirdze ze tak jest bo z pewnoscia tak nie bylo ale.. jest pewne prawdodpodobienstwo )

dobra koncze bo to forum przerdzi sie w dyspute religijna a wtedy bede musial je zamknac :twisted:

Diablo 3

ehem
Wracamy zdobyc Żywopłot!
po rozmowie tel z kowalem stwierdzilismy czemu by kurde NI!

idea klanu jak zwykle wspolne mile spedzanie czasu.
czy bedzie klan system w d3 - az tak dlugo nie testowalem, wiec bede musial poczytac czy jest i jak sie to ma..
poki co przebudowa forum
uaktualnienie regulaminu pod diablo 3 (spokojnie wywale punkty dotyczace zbrojowni ;P)


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

#12 2012-05-01 19:22

 Siostra

NI!

status 5538844
927854
Call me!
Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 2007-12-27
Nick: Yumiko

Re: L2 official server shilen

raua napisał:

Crawler i jego siostra grają (a przynajmniej grali) na offie, ale jaki serwer nie mam pojęcia, nicki chyba gdzieś na shoutboxie jeszcze są.

Oo Rau jakie info masz o nas , Crawler gra ale w Dote ja grałam na offie troszkę jak miałam czas i chęci były jako takie na serwie Bartz w sumie nie gram od 3tygodnie , ale postać nadal mam, trzymam bo może coś mi odwali i będę czasem grała.

W ogóle jak miło że jakiś temat się tu pojawił


http://img535.imageshack.us/img535/1695/sygsh.jpg
http://winterstorm.pl/img/con2012.gif
         I love Tarja and her angelic voice ♥
2.10.2010 Kraków - Tarja !!  ♥
16.01.2012 Warszawa - Tarja !! ♥
1-3.06.2012 - Warszawa - Nightwish !!

Offline

 

#13 2012-05-02 20:01

raua

NI!

Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Raua
Klasa: Hawk Ranger

Re: L2 official server shilen

czytam shoutboxa czasami


hmm, czytam ten artykuł o new age i nie bardzo się mogę dopatrzeć, jaki to ma związek z artykułem który ja zlinkowałem. Byty astralne? sam pisałeś, że duchy istnieją. Nowa fizyka?, a która to jest ta stara fizyka, nie pamiętam już którego to spalili na stosie za herezje o innych systemach słonecznych. Jestem filozofem no i muszę mieć wszystko wyjaśnione .

"Zatem New Age jest mieszaniną wschodniej duchowości i okultystycznych praktyk, zaaplikowanych w materialistyczno-konsumpcyjnej kulturze zachodu (zarówno europejskiej, jak i amerykańskiej). Kilka elementów propagowanych przez New Age, tj. nacisk na zdrowe odżywianie, unikanie silnych leków czy szacunek dla każdego stworzenia są wspólne z drogą chrześcijańską. Jednak główne założenia są realizowane często pod płaszczykiem programów samodoskonalenia, medycyny holistycznej, pozytywnego myślenia, troski o pokój na świecie czy ekologię. Pozornie dobre i wartościowe idee, skrywają bardzo niebezpieczne konsekwencje."

Znaczy się złe, bo to ktoś inny wymyślił? To mi akurat pasuje, więc wkleiłem w resztę nie będę się zagłębiał, bo na to całe new age szkoda mi czasu. Świat niestety poszedł naprzód i trzeba się dopasować. "Kto zostaje z tyłu, ten zostaje z tyłu"

Zawsze kto miał pieniądze, ten miał władze, termin "masoneria" jakoś mi się źle kojarzy, bardziej mi tu pasują "koncerny naftowe".

Offtop się zrobił, ale autor tematu się nie buntuje:P

Fanatyk, hmm imo to taki który może zabić w imię czegoś lub kogoś. Jakoś Keresa o to nie podejrzewam . Bardziej mi to pod sektę podchodzi, nie ma w tym nic złego (pierwsi chrześcijanie też byli uznawani za sektę), chyba że wymaga się jakichś tam opłat od wiernych. Czasami te opłaty mogą być dobrowolne, ale jeśli w przypadku ich nie uiszczenia będzie się uznanym za masona, albo szataniste...


Ready for the Storm

Offline

 

#14 2012-05-06 02:32

lukfie

NI!

1738454
Zarejestrowany: 2006-11-16

Re: L2 official server shilen

Odemnie jak zwykle krotko

Pozdro Kill

Medyk gg:1738454 zostaw wiadomosc bo rzadko wlaczam:)

Diablo III Nadchodzi!!!!!!!

Jesli dobrze pamietam to wiara katolicka uczy zarowno o Bogu jak i o szatanie

i szczerze wyjebane mam w to kto wierzy a kto nie

Kill ja mam jakas postac na Naia ale nie gram w GoDa bo znudzil mi sie , czasem pogram na starym dobrym dexie i czekam na premiere diabelka .
poprostu nie mam ani czasu ani zbyt checi na l2

a pozatym  co do rozwoju tego tematu to  ........ o kurwa przeciez mialo byc o offie  O_o

pozdrawiam Was:)


Jak się bawić to się bawić drzwi wyjebać okna wstawić...........
Pozdrawiam lukfie.....................Hierophant z przypadku ;>
http://img442.imageshack.us/img442/5461/userbar459621bu8tu6.gif
Ex członek NI&RONIN :)

Offline

 

#15 2012-05-30 15:04

George

NI!

Skąd: Katowice/Mikołów
Zarejestrowany: 2007-05-03
Nick: George, xxGeorgexx BleedDagger

Re: L2 official server shilen

Witam Wszystkich

Mile mnie zaskoczyło to iż coś zaczeło się dziać na forum, po tylu latach zobaczyć wasze posty i przypomnieć sobie całą przygodę jaką z wami przezywałem na EPI, CRAZY, DEX. Szkoda ze się to posypało, ale jak to mówią jedno się kończy drugie zaczyna.
Jeżeli chodzi o mnie na razie nie zamierzam wracać do Gry, im człowiek bardziej się starzeje tym mniej czasu posiada na rozrywkę, sam nie wiem czy po takiej przerwie będzie mnie kręcić Farmienie. Może tak jak Rylek spróbuje powrócić do świata L2 w wieku 40 lat

Offline

 

#16 2012-05-30 19:03

 Rylek

NI!

null
Zarejestrowany: 2006-11-06
Nick: Moragan
Klasa: Witch Doctor

Re: L2 official server shilen

George sprubuj w diablo III razem z nami


Koniec świata w Roku Pańskim 2008 nie nastąpił.
Nie nastały Dni Kary i Pomsty poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego zwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały.
Ale i tak było wesoło.

Offline

 

#17 2012-05-31 17:38

Lauti

NI!

7119145
Skąd: Działdowo
Zarejestrowany: 2007-06-22
Nick: xLautix

Re: L2 official server shilen

George napisał:

Jeżeli chodzi o mnie na razie nie zamierzam wracać do Gry, im człowiek bardziej się starzeje tym mniej czasu posiada na rozrywkę, sam nie wiem czy po takiej przerwie będzie mnie kręcić Farmienie.

Diablo 3 nie wymaga wielu poświeceń, tak jak to było w przypadku Lineage 2. Skoro medyk porafi poświęcić troche czasu  dla tej gry, to Ty z pewnością też dasz rade.


http://img209.imageshack.us/img209/9092/kopiawall41ec3.gif

POZDRO & POĆWICZ

Offline

 

#18 2012-06-01 19:11

George

NI!

Skąd: Katowice/Mikołów
Zarejestrowany: 2007-05-03
Nick: George, xxGeorgexx BleedDagger

Re: L2 official server shilen

Dziękuje za propozycje ale nawet gdybym chciał spróbować z wami poszpilać to i tak sprzęt mnie ogranicza, mówiąc szczerze to nawet mi nie ruszy Diablo 3 ;/

Offline

 

#19 2012-06-02 17:24

Cleaver

NI!

3779696
Zarejestrowany: 2007-04-28
Nick: Recluse
Klasa: Paladin

Re: L2 official server shilen

Wyjdę spod kamienia też i się przywitam ze starymi ludźmi. Cieszę się i dziwię jednocześnie, że to forum jeszcze działa. Straciłem zakładkę do forum i nie pamiętałem adresu... gdyby nie to przypomnienie od Medyka.

Wracając do tematu, myślę że nie bardzo mam czas na L2 jak i D3. W dodatku na tym starym sprzęcie co mam raczej to nie podziała dobrze. Może to się zmieni za jakiś czas i pogram z wami w te lub inne gry.

Pozdrawiam

Offline

 

#20 2012-06-02 21:51

Lauti

NI!

7119145
Skąd: Działdowo
Zarejestrowany: 2007-06-22
Nick: xLautix

Re: L2 official server shilen

Komputery teraz nie sa drogie naszczęscie Ojjjjj pamietem te czasy kiedy zainstalowalem l2 na swoim pierwszym komputerze, kiedy to teleporty i wgrywanie lokacji niszczyło zabawe xd Gra potrafiła sie zaciąc na wiele minut a biedny Apocalypse stał i czekał az moja postac sie ruszy


http://img209.imageshack.us/img209/9092/kopiawall41ec3.gif

POZDRO & POĆWICZ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bw-abw.pun.pl www.reddragonjaroslaw.pun.pl www.gryy.pun.pl www.cafeots.pun.pl www.todclan.pun.pl